Pengurusan Kanan

Khairil Anuar Bin Mohammad Anuar
Khairil Anuar Bin Mohammad Anuar
Ketua Pegawai Eksekutif
Mohd Faris Bin Kamarudin
Mohd Faris Bin Kamarudin
Ketua Pegawai Komersial
Mohamad Akmal Bin Md Husin
Mohamad Akmal Bin Md Husin
Ketua Pegawai Perbankan Koperasi dan Korporat
Afidah Binti Mohd Ghazali
Afidah Binti Mohd Ghazali
Ketua Pegawai Risiko
Mohd Rafis Bin Makhtar
Mohd Rafis Bin Makhtar
Pemangku Ketua Pegawai Perbankan Runcit / Ketua Jabatan Pembiayaan Peribadi
Haji Syaiful Arief Syah Bin Mohamed Said
Haji Syaiful Arief Syah Bin Mohamed Said
Pemangku Ketua Pegawai Operasi / Ketua Jabatan Strategi dan Komunikasi Korporat
Nor Aznizam Bin Nor Azmi
Nor Aznizam Bin Nor Azmi
Pemangku Ketua Pegawai Kewangan / Ketua Jabatan Kewangan

JABATAN AR-RAHNU JABATAN AUDIT DALAMAN
Quazir Ikhwan Bin Mohd Reduan Menanggung Tugas Ketua Ar-Rahnu Rodiyah Binti Saad Ketua Audit Dalaman
JABATAN DEPOSIT RUNCIT JABATAN KAWALAN DAN PEMULIHAN
Mohamad Farid Bin Muhamad Mustafa Menanggung Tugas Ketua Deposit Runcit Md. Nasir Bin Din Ketua Kawalan dan Pemulihan
JABATAN KEANGGOTAAN JABATAN KEWANGAN
Aminudin Bin Ismail Ketua Keanggotaan Nor Aznizam Bin Nor Azmi Ketua Kewangan
JABATAN OPERASI CAWANGAN JABATAN PEJABAT WILAYAH
Nasir Bin Marob Ketua Operasi Cawangan Nor Azman Bin Ismail Ketua Pejabat Wilayah
JABATAN PEMATUHAN JABATAN PEMBANGUNAN PRODUK DAN PERNIAGAAN
Mohd Feruz Bin Harron Ketua Pematuhan dan Integriti/Fraud Azlily Binti Mat Lazin Ketua Pembangunan Produk dan Perniagaan
JABATAN PEMBIAYAAN MIKRO JABATAN PEMBIAYAAN PERIBADI
(Kosong) Ketua Pembiayaan Mikro Muhammad Syafiq Bin Mat Hussin Ketua Pembiayaan Peribadi
JABATAN PEMBIAYAAN PERUMAHAN JABATAN PEMBIAYAAN SEWA BELI
Mohd Rafis Bin Makhtar Menanggung Tugas Ketua Pembiayaan Perumahan (Kosong) Ketua Pembiayaan Sewa Beli
JABATAN PENTADBIRAN DAN HARTANAH JABATAN PENTADBIRAN KREDIT
Nasaruddin Bin Nasir Ketua Pentadbiran dan Hartanah Siti Zalifah Binti Mohd Shariff Ketua Pentadbiran Kredit
JABATAN PERBANKAN DIGITAL JABATAN PERBANKAN KOPERASI
(Kosong) Ketua Perbankan Digital Haron Bin Mohamed Ketua Perbankan Koperasi
JABATAN PERBANKAN KORPORAT JABATAN PERBENDAHARAAN
Mohd Azmi Bin Jaafar Ketua Perbankan Korporat Norhisam Bin Selamat Menanggung Tugas Ketua Perbendaharaan
JABATAN PERKHIDMATAN KEWANGAN ALTERNATIF JABATAN SETIAUSAHA EKSEKUTIF
(Kosong) Ketua Perkhidmatan Kewangan Alternatif Nur Fatin Binti Mohamad Hashim Setiausaha Eksekutif
JABATAN SISTEM DAN KAEDAH JABATAN STRATEGI DAN KOMUNIKASI KORPORAT
Raihan Bin Mohd Jamil Menanggung Tugas Ketua Sistem dan Kaedah Syaiful Arief Syah Bin Mohamed Said Ketua Strategi dan Komunikasi Korporat
JABATAN SUMBER MANUSIA JABATAN SYARIAH
Mohd Hafiz Bin Johari Ketua Sumber Manusia Mohd Fazli Bin Masri Ketua Syariah
JABATAN TEKNOLOGI MAKLUMAT JABATAN UNDANG-UNDANG
Zairil Anuar Bin Ahmad Ketua Teknologi Maklumat Akbaruddin Bin Ismail Ketua Undang-undang
JABATAN PENGURUSAN RISIKO UNIT INTEGRITI / (FRAUD)
       
Ketua Wilayah 1 Ketua Wilayah 2 Ketua Wilayah 3
Muhamad Afif Bin Hanafi @ Zulkifli Azrul Sany Bin Ismail Mohd Hasri Bin Saidin
Cawangan Alor Setar Cawangan Batu Pahat Cawangan Bayan Baru
Hasnelly Sarah Binti Hamdan Ahmad Firdaus Bin Abdul Rahman Amirul Ridzuan Bin Abd Razak
Cawangan Butterworth Cawangan Dungun Cawangan Ipoh
Mohd Hasani Bin Ismail Shahrir Bin Kadir Mior Najib Bin Meor Zaimi
Cawangan Johor Bahru Cawangan Kangar Cawangan Kepala Batas
Mohd Shariman Bin Mazlan Zanariah Binti Md. Hamid Muzanita Binti Mansur
Cawangan Kota Bharu Cawangan Kota Kinabalu Cawangan Kuala Lumpur
Husaini Bt Abdullah (Menanggung Tugas) Eddie Hisham Bin Nordin Mohd Azrie Bin Azmi
Cawangan Kuala Selangor Cawangan Kuala Terengganu Cawangan Kuantan
Azlishan Bin Hamid Ahmad Zulkhairil Bin Mat Azah Faizal Bin Abd Rahim
Cawangan Kuching Cawangan Manjung Cawangan Melaka
Siti Aisah Binti Arbi Ahmad Daus Bin Manap Haryani Binti Ab Karim
Cawangan Nibong Tebal Cawangan Port Dickson Cawangan Putrajaya
Zamzuri Bin Ariffin Mohd Fariz Meah Bin Hussain Emyati Binti Che Husin
Cawangan Seremban Cawangan Setapak Cawangan Shah Alam
Faridah Bi Binti Abdul Madza Azizah Binti Elias Nurul Hasnida Aini Bt Senin
Cawangan Sungai Petani Cawangan Taiping Cawangan Tanah Merah
Munib Hanis Bin Mohammad Nurul Suhaida Binti Zulkafli Muhammad Bin Che Nik (Menanggung Tugas)
Cawangan Temerloh    
Rosnani Binti Abdullah